Wtorek, 29 listopada 2022r. | Imieniny: Blazeja, Saturnina
Pokaż menu

2022-10-11 Kalendarium imprez kulturalno-sportowych 2023 w Gminie Kluczbork

11 października, 2022

Kalendarium imprez kulturalno-sportowych 2023 w Gminie Kluczbork

Wydział Promocji i Rozwoju Gminy Urzędu Miejskiego w Kluczborku zwraca się z prośbą do instytucji, stowarzyszeń, klubów oraz wszystkich osób organizujących imprezy o przekazanie informacji (tj. termin, nazwa, miejsce, organizator) dotyczących planowanych imprez dla społeczności Kluczborka i okolic w 2023 r.
Powyższe informacje będą niezbędne, aby przygotować „Kalendarium imprez kulturalno-sportowych w 2023 roku” – wydawnictwo będące swoistym kompendium wiedzy o wydarzeniach sportowych i kulturalnych w naszej gminie.
Informacje prosimy przesyłać najpóźniej do 18 listopada 2022 r. drogą elektroniczną na e-mail: grafik@kluczbork.pl
Przygotowane i wydrukowane kalendarium będzie można pobrać od 15 stycznia 2023 r. w Urzędzie Miejskim w Kluczborku w Wydziale Promocji i Rozwoju Gminy (pok. 124). Będzie również dostępne w wersji elektronicznej na stronie: www.kluczbork.pl.
  • Kalendarium imprezGmina Gmina Kluczbork

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).