Wtorek, 6 grudnia 2022r. | Imieniny: Mikołaja, Jaremy, Emiliana
Pokaż menu

2022-09-30 Eko- piknik i Dzień Pieczonego Ziemniaka w CKK.

30 września, 2022

Eko- piknik i Dzień Pieczonego Ziemniaka w CKK.

Serdecznie zapraszamy na Eko- piknik i Dzień Pieczonego Ziemniaka, które odbędą się w sobotę 1.10.2022 na skwerku za budynkiem Centrum Kultury w Kluczborku.

"Eko-Piknik" -  to szczególne połączenie dobrej zabawy, edukacji i ochrony środowiska. Udział w wydarzeniu przybliży wszystkim uczestnikom zadania jak ważna jest świadomość proekologiczna oraz pozwoli zrozumieć jak żyć w duchu poszanowania środowiska przyrodniczego zgodnie z hasłem „myśleć globalnie – działać lokalnie”. W trakcie wydarzenia odbędą się edukacyjne warsztaty, które zapoznają najmłodszych z zasadami segregacji śmieci oraz przekażemy podstawowe informacje z zakresu dbania o środowisko. Nie zabraknie również atrakcji na czterech kołach, czyli "mini śmieciarki". 

Odbędą się również warsztaty w myśl zasady "ze starego coś nowego" czyli Warsztaty Zero Waste, które zakładają że każdy z nas może ograniczyć lub wręcz całkowicie zrezygnować z produkowania odpadów. 

W trakcie trwania imprezy można będzie podziewać prace z konkursu plastycznego zorganizowanego w ramach projektu Eko-Inspiracje pn. "Nowe życie śmieci". 

"Dzień pieczonego ziemniaka"- wydarzenie charytatywne, które powoli staje się tradycją. To czas bardzo sympatycznego spotkania z ludźmi przy ognisku podczas pieczenia ziemniaków i kiełbasek. Event charytatywny połączony z koncertami Mariusza Buczka - naszego lokalnego artysty, którego chyba już nikomu nie trzeba przedstawiać oraz zespołu Maryleen - to trio z Kędzierzyna-Koźla istniejące od 2017 roku. Grupa wykonuje swoje utwory z kręgu szeroko pojętej krainy łagodności z domieszką bluesa.

 

  • EKO-INSPIRACJE PLAKAT
  • Dzień Pieczonego Ziemniaka 2022 plakatGmina Gmina Kluczbork

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).