Wtorek, 6 grudnia 2022r. | Imieniny: Mikołaja, Jaremy, Emiliana
Pokaż menu

2022-09-26 IX Kluczborski Bieg Przełajowy „O Złotą Barć” oraz III Marsz Nordic Walking przeszły już do historii

26 września, 2022
Urząd Miejski w Kluczborku / Google Maps Urząd Miejski w Kluczborku / Google Maps

IX Kluczborski Bieg Przełajowy „O Złotą Barć” oraz III Marsz Nordic Walking przeszły już do historii

IX Kluczborski Bieg Przełajowy „O Złotą Barć” oraz III Marsz Nordic Walking przeszły już do historii. Dopisała pogoda i frekwencja (blisko 300 zawodników), a w istotę zawodów idealnie wpisała się impreza towarzysząca „Dbaj o serce do kochania”. Było po prostu pięknie, kolorowo i wesoło. Trasy przygotowane bardzo bobrze, sprawnie przebiegające ceremonie wręczania nagród, atrakcyjne upominki od sponsorów, piękne występy przedszkolaków i tancerzy z CKK, dmuchańce, pyszne zupy, możliwość rozmowy z kardiologiem, a przede wszystkim uśmiechy na twarzach wszystkich zawodników kończących swój wyścig. Tak, to były bardzo udane zawody. Może nie wszyscy osiągnęli wymarzone wyniki, ale rywalizacja w duchu „fair play” i pokonywanie własnych słabości to najważniejsze elementy tych amatorskich zmagań. Dzięki obecności profesjonalnych sędziów na trasie marszu Nordic Walking oraz biegu mogliśmy być pewni, że wyniki będą sprawiedliwe, co bardzo podnosi prestiż takich zawodów. Oficjalne wyniki na stronie https://www.zmierzymyczas.pl/wyniki.html
Wszystkim zawodnikom, bez wyjątku, bardzo dziękujemy za obecność i gratulujemy ukończenia zawodów. Wszystkim organizatorom i sponsorom dziękujemy za włożony trud i zaangażowanie. Do zobaczenia w przyszłym roku!

Zapraszamy do obejrzenia materiałów foto i wideo od: 

Foto-Luk https://www.facebook.com/media/set?vanity=Foto.Luk.Kluczbork&set=a.2378781548967470
Foto Chudy https://www.facebook.com/profile.php?id=100063605742414
https://www.youtube.com/watch?v=Zh2LnQFqFvk
Zmierzymy Czas https://www.zmierzymyczas.pl/wyniki.html

 
Gmina Gmina Kluczbork

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).