Czwartek, 18 sierpnia 2022r. | Imieniny: Ilony, Bronislawa, Heleny
Pokaż menu

2022-06-27 Wsparcie dla Hospicjum z biletów wstępu na Dni Kluczborka

27 czerwca, 2022

Wsparcie dla Hospicjum z biletów wstępu na Dni Kluczborka

Dziś Burmistrz Miasta Kluczborka Jarosław Kielar oraz Dyrektor Centrum Kultury w Kluczborku Jarosław Paluch przekazali na ręce prezesa Hospicjum Ziemi Kluczborskiej Św. Ojca Pio Pana Sławomira Kołeckiego czek na kwotę 23 481, 32 zł, zebraną podczas tegorocznych dni miasta.
Ktoś mądry powiedział, nie liczy się to ile posiadasz, ale ile dajesz innym i jak się z nimi dzielisz. Drodzy mieszkańcy Kluczborka oraz wszyscy uczestnicy Dni Miasta Kluczborka 2022, to dzięki Wam udało się zebrać tak wspaniałą kwotę, która zostanie przeznaczona na dokończenie remontu.
1 lipca, minie 13 lat od pierwszych działań podjętych na rzecz Hospicjum Ziemi Kluczborskiej Św. Ojca. To właśnie 2009 roku Burmistrz Miasta Kluczborka przekazał Stowarzyszeniu akt notarialny budynku po byłej szkole podstawowej w Smardach, w którym powstaje hospicjum. 13 lat ciężkiej i wytrwałej pracy, włożonego serca oraz  datków ludzi dobrej woli…
Pamiętajmy, ze pomagając innym pomagamy sobie…

  • Czek dla HospicjumGmina Gmina Kluczbork

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).