Czwartek, 18 sierpnia 2022r. | Imieniny: Ilony, Bronislawa, Heleny
Pokaż menu

2022-05-31 Obchody Dnia Dziecka w Kluczborku – liczne imprezy czekają na Was

31 maja, 2022

Dzień Dziecka w Kluczborku.

Zapraszamy wszystkie dzieci małe i duże na liczne imprezy przygotowane specjalnie dla Was. Centrum Kultury w Kluczborku zaprasza na skwerek zielony przy. ul. Sybiraków, gdzie od 10.00 odbędzie się 12 Wojewódzki Festiwal Piosenki Dziecięcej "WESOŁE NUTKI" a o 18.00 koncert gwiazdy "KOSMOKWAKI". Kino Bajka zaprasza o g.16.00 na spektakl Czerwony Kapturek. Spieszcie się z zakupem biletów bo zostały już ostatnie miejsca. Spółdzielnia Mieszkaniowa "Przyszłość" w Kluczborku zaprasza o g.16.00 na Błonia na animacje "Wakacje z Przyszłością 2022" przygotowane przez Akademia Twórczej Zabawy "A Kuku!". W tym roku dofinansowane i realizowane w ramach Kluczborskiego Budżetu Obywatelskiego.
A w niedzielę 5 czerwca od 14.00 do 18.00 zapraszamy na Kluczbork Dzieciom na stadion miejski (w razie niepogody na halę OSiR Kluczbork). Dla wszystkich dzieci, wstęp darmowy, bez ograniczeń czasowych, dmuchane wesołe miasteczko, malowanie twarzy, klaun na szczudłach, stoiska z popcornem, lodami i watą cukrową. Ponadto występy artystyczne i pokazy.
Zapraszamy.
  • dzien dziecka w CKK
  • Czerwony-kapturek-plakat-ostateczny-1
  • Plakat wakacje z przyszłością 2022
  • PLAKAT KLUCZBORK DZIECIOM 2022Gmina Gmina Kluczbork

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).