Środa, 28 września 2022r. | Imieniny: Waclawa, Tymona, Marka
Pokaż menu

2022-05-09 Kluczborskie Koncerty Muzyki Organowej i Kameralnej

09 maja, 2022

Kluczborskie Koncerty Muzyki Organowej i Kameralnej

W gronie wspaniałych muzyków i przy dźwiękach zabytkowych organów kościoła ewangelickiego w Kluczborku i z długimi owacjami na stojąco na zakończenie - tak zainaugurowane zostały XXXVII Kluczborskie Koncerty Muzyki Organowej i Kameralnej.
Wspaniałe miejsce… Niebywała atmosfera… Niesamowite muzyczne przeżycia… Tak podsumować można wczorajszy koncert podczas którego zaprezentowali się Tomasz Niestrój - organy, Chór Chłopięco-Męski ,,Pueri Claromontani" - dyrygent dr Jarosław Jasiura oraz Dawid Czerwiński.
Dodajmy, że kolejne wydarzenia w ramach XXVII Kluczborskich Koncertów Muzyki Organowej i Kameralnej, Kultury będą się odbywać w kolejnych miesiącach. Najbliższe takie wydarzenie odbędzie się w dniu 12.06. o godz. 18.00 , również w kościele należącym do Parafii Ewangelicko - Augsburska w Kluczbork.
 
 
  • Kluczborskie Koncerty Muzyki Organowej i KameralnejGmina Gmina Kluczbork

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).