Niedziela, 24 września 2023r. | Imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry
Pokaż menu

Życzenia z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2023/2024

04 września, 2023
Widok z wieży ratuszowej / MOs810 - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Widok z wieży ratuszowej / MOs810 - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

 

  Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele,
Pracownicy oświaty, Rodzice
i Drodzy Uczniowie

             Z okazji rozpoczynającego się nowego roku szkolnego 2023/2024 składamy wszystkim Dyrektorom, Nauczycielom i Pracownikom Oświaty najserdeczniejsze życzenia spokojnej i satysfakcjonującej pracy, wytrwałości i wielu sukcesów zawodowych.

            Wszystkim Rodzicom życzymy, aby nowy rok szkolny przyniósł wiele okazji do dumy i radości z osiągnięć dzieci. Niech szkoła będzie dla Państwa miejscem otwartym i przyjaznym. Życzymy dobrej współpracy z nauczycielami i wychowawcami.

Drodzy uczniowie! Po przerwie, w nowy rok szkolny, wchodzicie z nowymi nadziejami, marzeniami i planami. Dziś stoicie przed ogromną szansą i mamy nadzieję, że w pełni ją wykorzystacie. Życzymy Wam, by ten rok szkolny pełen był sukcesów, a nauka była dla Was źródłem przyjemności.

            Niech rozpoczynający się rok szkolny będzie czasem umacniającym poczucie, że szkoła to nie tylko miejsce pracy i nauki, ale także miejsce odkrywania świata, budowania relacji, kształtowania wartościowych postaw, a także rozwijania zainteresowań i pasji.

Z poważaniem

 

Przewodnicząca Rady Miejskiej w Byczynie
/-/ Urszula Bilińska
        Burmistrz Byczyny       
         /-/  Iwona Sobania       

 

Byczyna, dnia 4 września 2023  r.
Gmina Gmina Byczyna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).