Poniedziałek, 4 grudnia 2023r. | Imieniny: Barbary, Krystiana, Jana
Pokaż menu

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

13 października, 2020
Ratusz w Byczynie / Mareksilarski at Polish Wikipedia / Wikipedia / CC BY 2.5 Ratusz w Byczynie / Mareksilarski at Polish Wikipedia / Wikipedia / CC BY 2.5

 

  Drodzy Nauczyciele, Wychowawcy
i Pracownicy Oświaty

 

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej wszystkim nauczycielom, wychowawcom, pedagogom oraz pracownikom oświaty składamy serdeczne podziękowania za Wasz wychowawczy i dydaktyczny trud.
Niech ten uroczysty dzień oraz wszystkie dni w roku szkolnym będą radosne, spokojne, pełne zadowolenia, ale i odpowiedzialne za edukację i wychowanie dzieci i młodzieży.
Życzymy Państwu, aby niełatwa misja nauczyciela, pedagoga, wychowawcy przyniosła jeszcze lepsze efekty oraz satysfakcję i radość. Pragniemy podziękować za okazywane wsparcie oraz poświęcenie i wysiłek włożony w kształtowaniu młodego pokolenia, a także życzymy wszelkiej pomyślności, zdrowia, radości z osiągnięć w pracy zawodowej, wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności i powodzenia w życiu osobistym.

 

 

Z wyrazami szacunku

 

W imieniu Radnych
Rady Miejskiej w Byczynie

Przewodnicząca Rady Miejskiej

Urszula Bilińska

Burmistrz Byczyny

Iwona Sobania


PDFŻyczenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.pdf
Gmina Gmina Byczyna

Możliwość komentowania została wyłączona.

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).