Czwartek, 9 grudnia 2021r. | Imieniny: Wiesława Leokadii Joanny
Pokaż menu

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

13 października, 2021
Widok z wieży ratuszowej / MOs810 - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Widok z wieży ratuszowej / MOs810 - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Drodzy Nauczyciele, Wychowawcy

Pracownicy oświaty

Szanowni Państwo

 

Dzień Edukacji Narodowej jest świętem wszystkich nauczycieli i pracowników oświaty, który stanowi doskonałą okazję by podziękować Państwu za Wasz trud i poświecenie włożone w kształcenie oraz wychowanie dzieci i młodzieży.

Drodzy nauczyciele to dzięki Wam, wielu młodych ludzi poznaje swoje predyspozycje, odkrywa talenty i pasje. W dzisiejszej, niełatwej rzeczywistości, to właśnie Wy stajecie się dla młodych ludzi szansą na odnalezienie właściwych wzorców, w poznawaniu pięknych stron świata. Wasza mądrość stanowi ważny punkt odniesienia dla kolejnego pokolenia wychowanków, którzy będą korzystać z tej wiedzy przez resztę swojego życia. Mamy świadomość, że czasem efekty pracy nauczyciela widoczne są dopiero po latach, ale dziś Wam gorąco dziękujemy za każdy trudny dzień, za godziny spędzone na przygotowaniu lekcji, za dobroć i cierpliwość jaką okazujecie swoim uczniom.

Słowa podziękowania składamy także Pracownikom administracji i obsługi, za każdy, niemal najmniejszy wkład wnoszony w życie szkoły. Wasze zaangażowanie, codzienna, wzorowo wykonywana praca i jej efekty są widoczne oraz zasługują na wielkie słowa uznania.

W dniu Waszego święta życzymy Państwu radości i satysfakcji z każdego dnia spędzonego w szkole. Uśmiechu i wdzięczności wychowanków i uczniów, a także dużo zdrowia, zadowolenia i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.

 

  Z wyrazami szacunku

W imieniu Radnych
Rady Miejskiej w Byczynie

 

 

 

Przewodnicząca Rady Miejskiej

Urszula Bilińska

Burmistrz Byczyny

Iwona Sobania

Byczyna, dnia 14 października 2021 r.
Gmina Gmina Byczyna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).