Niedziela, 29 stycznia 2023r. | Imieniny: Zdzisława, Franciszka, Józefa
Pokaż menu

Rozpoczyna się sprzedaż węgla w Gminie Byczyna

13 grudnia, 2022
Ratusz w Byczynie / Mareksilarski at Polish Wikipedia / Wikipedia / CC BY 2.5 Ratusz w Byczynie / Mareksilarski at Polish Wikipedia / Wikipedia / CC BY 2.5

Informujemy, że w dniu dzisiejszym do naszej Gminy przyjechał długo wyczekiwany I transport węgla - orzecha. Poniżej przedstawiamy komunikat dotyczący procedury zakupu węgla w preferencyjnej cenie 2.000,00 zł za tonę.

Zwracamy się z uprzejma prośbą o pilną reakcję z Państwa strony i dokonywanie płatności na wskazany rachunek bankowy, gdyż do końca grudnia bieżącego roku pozostało bardzo mało czasu i tylko dzięki sprawnemu działaniu uda nam się rozdysponować zaplanowaną na ten rok dostawę opału.

opłata za węgiel-1.jpeg

 

  • Galeria węgiel 13.12  • Galeria węgiel 13.12  • Galeria węgiel 13.12 
Gmina Gmina Byczyna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).