Piątek, 27 stycznia 2023r. | Imieniny: Przybysława, Anieli, Jerzego
Pokaż menu

Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej, Poradnictwa Obywatelskiego i Mediacji

20 stycznia, 2023
Ratusz w Byczynie / Mareksilarski at Polish Wikipedia / Wikipedia / CC BY 2.5 Ratusz w Byczynie / Mareksilarski at Polish Wikipedia / Wikipedia / CC BY 2.5

Pragniemy poinformować, że w 2023 roku w Powiecie Kluczborskim funkcjonują:

I. Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej, Poradnictwa Obywatelskiego i Mediacji w Kluczborku Powiatowy Ośrodek Rehabilitacji, ul. Sienkiewicza 20B, 46-200 Kluczbork

czynny: od poniedziałku do piątku w godz. 15.00-19.00 (w tym: Nieodpłatna Pomoc Prawna - poniedziałek, wtorek czwartek, Nieodpłatne Poradnictwo Obywatelskie - środa, piątek) Punkt prowadzony jest przez Fundację Młodzi Ludziom - organizację pozarządową wyłonioną w otwartym konkursie ofert.

MOŻLIWOŚĆ PRZEPROWADZANIA NIEODPŁATNEJ MEDIACJI W PONIEDZIAŁKI I PIĄTKI.

II. Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej i Mediacji w Wołczynie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.

ul. Rzeczna 3, 46-250 Wołczyn

czynny: od poniedziałku do piątku w godz. 14.00-18.00 Punkt prowadzony jest przez radców prawnych i adwokatów, wyznaczonych przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Opolu i Okręgową Radę Adwokacką w Opolu.

MOŻLIWOŚĆ PRZEPROWADZANIA NIEODPŁATNEJ MEDIACJI WE WTORKI I ŚRODY.

Aby skorzystać z nieodpłatnej pomocy prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego należy się uprzednio na wizytę umówić.

Można to zrobić telefonicznie pod nr tel.: 663-112-118 (poniedziałek: 8.00-16.00, wtorek - piątek: 7.00-15.00) lub zapisać się na poradę online https://zapisy-np.ms.gov.pl <https://zapisy-np.ms.gov.pl>

Zapraszamy do punktów !

Więcej szczegółów nt. pomocy prawnej i edukacji prawne znajdą państwo na naszej stronie pod linkiem:

http://www.powiatkluczborski.pl/aktualnosci/pomoc_prawna.htm
Gmina Gmina Byczyna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).