Czwartek, 18 sierpnia 2022r. | Imieniny: Ilony, Bronislawa, Heleny
Pokaż menu

Przypominamy o obowiązku złożenia deklaracji w Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków

02 maja, 2022

Każdy właściciel oraz zarządca budynku, w którym znajduje się źródło ciepła jest zobowiązany do przekazania deklaracji inwentaryzacyjnej do CEEB w terminie przewidzianym ww. ustawie, tj. 12 miesięcy w przypadku budynków już istniejących, w przypadku nowo powstałych obiektów w terminie 14 dni od uruchomienia nowego źródła ciepła lub spalania paliw.

Deklarację można złożyć:

- samodzielnie, droga elektroniczną, strona: https://zone.gunb.gov.pl/

- w formie papierowej, wysyłając list na adres Urzędu Miejskiego w Byczynie ul. Rynek 1, 46-220 Byczyna (wzory deklaracji i wniosków dostępne pod adresem: https://www.gunb.gov.pl/strona/centralna-ewidencja-emisyjnosci-budynkow

- osobiście w Urzędzie Miejskim w Byczynie, biuro nr 25 (II piętro).

Za nie złożenie deklaracji w terminie przewidzianym w ww. ustawie na właściciela lub zarządcę budynku nakładane będą kary grzywny.

ulotka_CEEB.jpeg

Wzory deklaracji:

PDFDeklaracja (formularz A) - budynki i lokale mieszkalne.pdf

PDFDeklaracja (formularz B) - budynki i lokale niemieszkalne.pdf
Gmina Gmina Byczyna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).