Wtorek, 6 grudnia 2022r. | Imieniny: Mikołaja, Jaremy, Emiliana
Pokaż menu

KRUS zaprasza rolników do udziału w III Ogólnopolskim Konkursie Testowym z Zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie Rolnym ”Bezpiecznie z niebezpiecznymi substancjami”

31 października, 2022
Widok z wieży ratuszowej / MOs810 - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Widok z wieży ratuszowej / MOs810 - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Plakat_konkurs_testowy_2022.jpeg

Placówka Terenowa KRUS w Kluczborku zaprasza rolników do udziału w  III Ogólnopolskim Konkursie Testowym z Zakresu Bezpiecznej Pracy w Gospodarstwie Rolnym ”Bezpiecznie z niebezpiecznymi substancjami”, który przebiega w formule on-line i przeznaczony jest dla osób pełnoletnich podlegających w dniu rozwiązywania testu ubezpieczeniu społecznemu rolników.

Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się i wypełnić formularz, tj. test składający się z 20 pytań. Wśród uczestników którzy, zdobędą największą ilość punktów w najkrótszym czasie zostanie wyłonionych 100 laureatów, a każdy z nich otrzyma nagrodę rzeczową o wartości ok. 600 zł.

Konkurs trwa do 25 listopada 2022 r.

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie: www.krus.gov.pl

 

DOCXRegulamin konkursu online 2022.docx (537,58KB)
Gmina Gmina Byczyna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).