Niedziela, 29 stycznia 2023r. | Imieniny: Zdzisława, Franciszka, Józefa
Pokaż menu

Konkurs “Piękna Wieś Opolska”

30 czerwca, 2021
Konkurs “Piękna Wieś Opolska”

Zarząd Województwa Opolskiego ogłosił XXIV edycję konkursu „Piękna Wieś Opolska 2021″.

Celem konkursu jest wyłanianie i promowanie najlepszych wzorców działania. Konkurs, który na trwałe wpisał się w kalendarz organizowanych przedsięwzięć, umożliwia wyłonienie najaktywniejszych społeczności lokalnych, które w najpiękniejszych wsiach są motorem ich rozwoju. Niezwykle cenna jest zdrowa rywalizacja sołectw i ich liderów, a ta trwa już 24 lata. Patrząc wstecz na uczestników konkursu śmiało można powiedzieć, że są to sołectwa sukcesu, bowiem przystąpienie do samego konkursu jest wyrazem wiary w swoje siły, dumy ze zrealizowanych projektów i śmiałego patrzenia w przyszłość.

Zarząd Województwa Opolskiego, doceniając starania sołtysów i liderów wiejskich, zaplanował w tym roku nagrody dla każdego uczestnika konkursu. Umożliwiono również zgłoszenie dwóch wsi z jednej gminy do kategorii „Najpiękniejsza Wieś”. Liczymy, że wprowadzone zmiany spełnią oczekiwania mieszkańców opolskich wsi i zachęcamy do aktywnego udziału w konkursie.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu znajdują się poniżej w załącznikach.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie.


PDF01_Regulamin konkursu_Piękna Wieś Opolska 2021_1652720_1300190(3).pdf
DOC03_Karta zgłoszenia do konkursu_PWO_2021_zał_1(1).doc
DOC04_Formularz klauzuli informacyjnej_RODO_PWO_2021_zał_2.doc
DOC05_Oświadczenie_przekazanie zdjęć_PWO_2021_zał_3.doc
PDF07_Pismo do gmin_ogłoszenie konkursu_PWO_2021.pdf
Gmina Gmina Byczyna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).