Czwartek, 13 czerwca 2024r. | Imieniny: Lucjana, Antoniego
Pokaż menu

Komunikat dotyczący  wypłaty świadczeń wychowawczych i świadczeń rodzinnych w miesiącu listopadzie 2020 r

04 listopada, 2020
Widok z wieży ratuszowej / MOs810 - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Widok z wieży ratuszowej / MOs810 - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

KOMUNIKAT!

Szanowni Państwo,

W związku z sytuacją epidemiologiczną, która wystąpiła  w Ośrodku Pomocy Społecznej w Byczynie informujemy, że wypłata świadczeń wychowawczych i świadczeń rodzinnych w miesiącu listopadzie 2020 r. nastąpi zgodnie z poniższym harmonogramem, według liter rozpoczynających nazwisko świadczeniobiorcy. Prosimy o dostosowanie się do harmonogramu i odbieranie świadczeń w dniach wyznaczonych, w bankach, w których mają Państwo założone konta,   z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa. Naszym celem jest dbanie o dobro świadczeniobiorców i pracowników banku. Zmiana harmonogramu związana jest z zapobieganiem rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Lp.

Litery z przedziału

Data wypłaty

1.

A – J

17.11.2020 r.

2.

K – R

18.11.2020 r.

3.

S – Ż

19.11.2020 r.

 

 

Dyrektor

Ośrodka Pomocy Społecznej w Byczynie

/-/ mgr Agnieszka Marcinkowska
Gmina Gmina Byczyna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).