Sobota, 3 grudnia 2022r. | Imieniny: Franciszka, Ksawerego, Kasjana
Pokaż menu

Informacja o jesienno-zimowych obowiązkach

08 listopada, 2022
Widok z wieży ratuszowej / MOs810 - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Widok z wieży ratuszowej / MOs810 - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Zakres prac w okresie jesienno-zimowym w dużej mierze zależy od warunków pogodowych. Jesień i zima to z reguły bardzo intensywny czas. Konieczne jest wykonanie niezbędnych zadań, które eliminują czynniki stanowiące potencjalne zagrożenie dla życia i zdrowia ludzi oraz mogą być przyczyną uszkodzenia obiektu budowlanego. Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w powiecie kluczborskim przypomina o jesienno-zimowych obowiązkach. Prosimy o zapoznanie się z poniżej załączonym pismem. 

PDFPismo Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego dot. jesienno-zimowych obowiązków.pdf (199,47KB)
Gmina Gmina Byczyna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).