Poniedziałek, 15 kwietnia 2024r. | Imieniny: Ludwiny, Waclawy, Anastazji
Pokaż menu

33. Międzynarodowy Kurs Muzyczny w Kluczborku i Oleśnie

08 sierpnia, 2023

Już jutro w Kluczborku ruszają przesłuchania 33. Międzynarodowego Kursu Muzycznego w Opolu oraz 16. Festiwalu "Śląskie Lato Muzyczne". Uczestników konkursu będzie można wysłuchać w kluczborskim kinie Bajka od godz. 19:00. Dzień później, tj. 10 sierpnia przesłuchania odbędą się w sali koncertowej PSM w Oleśnie (początek o godz. 18:00).

Celem Kursu jest propagowanie muzyki klasycznej wśród mieszkańców naszego regionu oraz edukacja i promocja młodych muzyków z Polski i z zagranicy.

Wstęp wolny.

PAWEŁ GĄSIORSKI
Gmina Powiat kluczborski
Powiat kluczborski (województwo opolskie) utworzony został w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Kluczbork. W skład powiatu wchodzą gminy: Byczyna, Kluczbork, Wołczyn, Lasowice Wielkie oraz miasta: Byczyna, Kluczbork, Wołczyn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).