Poniedziałek, 4 grudnia 2023r. | Imieniny: Barbary, Krystiana, Jana
Pokaż menu

27 grudnia rozpoczną się szczepienia przeciw COVID-19!

24 grudnia, 2020
27 grudnia rozpoczną się szczepienia przeciw COVID-19!
stock adobe

W niedzielę 27 grudnia rozpoczyna się w Polsce tzw. etap 0 szczepień przeciwko koronawirusowi. W tym dniu w 73. szpitalach węzłowych pierwsze osoby z kadry medycznej będą mogły się zaszczepić.

W województwie opolskim pierwsze szczepienie odbędzie się w budynku głównym przychodni przyszpitalnej w Kędzierzynie-Koźlu przy ul. 24 kwietnia 7, I piętro (odpowiednio oznakowane).

Pierwszymi zaszczepionymi będą: dyrektor Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Kędzierzynie-Koźlu oraz naczelny lekarz tegoż szpitala.
Gmina Powiat kluczborski
Powiat kluczborski (województwo opolskie) utworzony został w 1999 roku w ramach reformy administracyjnej. Jego siedzibą jest miasto Kluczbork. W skład powiatu wchodzą gminy: Byczyna, Kluczbork, Wołczyn, Lasowice Wielkie oraz miasta: Byczyna, Kluczbork, Wołczyn.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).